Insekticidy

Pirimor

Postřikový insekticid ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu na ochranu rostlin proti mšicím.

Účinná látka :500g/kg pirimicarbtj. 2-dimethylamin-5,6-dimethylpyrimidin-4-yl dimethylkarbamát

FURY 10 EW

 

Postřikový insekticidní přípravek ve formě emulze typu olej ve vodě k ochraně rostlin proti škodlivým

organismům v zemědělství a lesnictví.

 

 

Karate Zeon 5 CS

Insekticid na bázi syntetického pyrethroidu ve formě stabilní suspenze kapsulí v kapalině k hubení savého a žravého hmyzu.

 

 

Mospilan 20 SP

Postřikový systémově působící insekticid ve formě vodou rozpustného prášku určen ý k hubení širokého spektra živočišných škůdců v ochraně rostlin, zejména působících škody sáním a požerem – mšici chmelové, mandelinky bramborové, mšic včetně vlnatky krvavé a obaleče jablečného, molic, třásněnek, puklice, blýskáčka řepkového a krytonosců.

 

 

Vaztak 10 EC

Vaztak 10 EC je vysoce účinný světlostabilní pyrethroidní insekticid, určený proti některým druhům žravého a savého hmyzu, jeho larvám a vajíčkům. Postřik účinkuje jako dotykový a požerový jed. Není systémovým přípravkem a je proto třeba dostatečného množství vody k zabezpečení dobrého krycího účinku postřiku. Přípravek je stabilní vůči světlu a má nízkou rozpustnost ve vodě, proto má dobrý reziduální účinek na povrchu listů. Povlak Vaztaku 10 EC je odolný vůči dešti za předpokladu, že postřiková kapalina zaschne dříve než začne pršet.

 

Podobné příspěvky

Animated Social Media Icons Powered by Acurax Wordpress Development Company